Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2021, 21:13   #196
Lynx Lynx
 
Lynx Lynx's Avatar
 
Reputacja: 1 Lynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputację
-Wysiadaj wsiadaj co to kurwa ma być?!- zastanawiał się Jacuś słuchając nowego dowódcy, ex kumpla z oddziału co tam karze czy rozkazuje czy jakie tam huje robi dowódca w w woju podkomendnym.

- Kurwła.. dawajta mi to kierownice. Od kiedy miałem prawko, a nawet wcześniej piłowałem starą golfiastą rakietą ojca na parkingu dyskonta to i powymijam przyczepu i sru prosto w komando nas wpierdole.- wrzeszczał Pep przepychając się na przody Rzubera chcą wepchnąć się na miejsce kierowcy nawet jakby miał kierować na czyiś kolankach. Czy to wciąż obecny alkohol w żyłach, czy to chęć wykazania się czy huj wie co go to do tego zmotywowało? Odpowiedź jest prosta "huj wie" XD
 
Lynx Lynx jest offline