Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2021, 22:38   #29
Lynx Lynx
 
Lynx Lynx's Avatar
 
Reputacja: 1 Lynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputację
-Ale żem głupi, że o takiej pięknej tradycji strzemiennego bym zapomniał.- zaśmiał się Bimbrowski biorąc dzban do ręki i żegnając się z czartami pod gospodą.


-Na moje czemu bać się mamy jak w złych zamiarach nie idziem tylko wesołą nowinę ogłosić, że sam Pan piekielny Asmodeusz widząc dobroć i cnotliwe serce Panienki Urszulki dostrzegł to zakochał się bez pamięci i przysłał nas by ją o rękę prosić.-odpowiedział Wąpierzowi Pan Arkadiusz przyglądając się z konia dworkowi i mieścinie.

- Mówiłem jednak iż w tej czeradzi głosować się będzie! Ja od razu do roboty chce się brać, a Wy Mości Panowie?- zwrócił się diabeł rozglądając się po towarzyszach.
 
Lynx Lynx jest teraz online