Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2021, 12:38   #106
TomBurgle
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
~ Niech ja no tylko dopadnę tego kto to zrobił ~ druid odezwał się w myślach, po czym krasnolud zanurkował w zawalisko szukając przyczyny katastrofy. Jako żywiołak był ślepy pod ziemią, więc przeleciał na drugą stronę i sprawdził boczne korytarze.
Niestety, nie było tam nikogo obcego - jedynie Lawina i Mikel. Odmachał im uspokajająco i ponownie wniknął w skałę. Wielki głaz w kształcie głowy pokręcił się przecząco, gdy krasnolud wychynął z zawaliska po stronie uwiezionych towarzyszy.

- Lawina i Mikel są na razie bezpieczni po drugiej stronie, ale my utkwimy tu na dłużej - głos druida był dudniący nawet wcześniej, a co dopiero w tak małym, zamkniętym pomieszczeniu. Żywiołak wyjął z kamiennej sakwy magiczną karafkę i nalał rannemu wody - Mogę na już wypuścić stąd dwie osoby, a jutro kolejne dwie. Albo kopiemy w drugą stronę, a to będzie jeszcze dłużej niż przedtem. Chyba że w tamtym tunelu jest jakieś przejście? - zapytał, patrząc na rannego.

 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!

Ostatnio edytowane przez TomBurgle : 09-04-2021 o 12:54.
TomBurgle jest offline