Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2021, 09:17   #657
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Dorjee przypomniał sobie wsparcie jakie kolega okazał mu w restauracji akurat Aiko nie wydawała mu się jedną z bogatych szlachcianek ale generalnie to co powiedział starszy stopniem bardzo rezonowało z muzykiem uniósł pięść w górę i zaczął skandować - Daichi na barykady! Daichi trybunem ludu! Daichi nowym Amonem ludu pracującego! - Z boku ciężko było stwierdzić czy naprawdę w to wierzy czy tylko gra.

Podszedł do Daichiego i szepnął mu na ucho - Nie sądzę żeby Aiko była rozwydrzoną szlachcianką poznałem ją i jej brata krótko przed Panem są w podobnej sytuacji co ja niemal bezdomni a sądzę że Aiko jest zakochana w Aibo tak jak ja w Ikki stąd to jej zachowanie wtedy miłość przyćmiła rozum - Spróbował wziąć koleżankę w obronę.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 10-04-2021 o 10:05.
Brilchan jest teraz online