Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2021, 12:03   #666
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Migmar był zadowolony pośpiewał sobie z Aibo która była naprawdę utalentowana co ogólnie podniosło bardzo jego nastrój. W przeciwieństwie do Daichiego świetnie czuł się w powietrzu.

Podszedł do Ikki i po przyjacielsku cmoknął ją w policzek - Dzień Dobry Panie nietoperzu czy ja też mógłbym trochę herbaty ? Na dole była stresująca sytuacja przydałoby się coś na uspokojenie nerwów... Z dobrych wieści Pani Aibo i Doctor Szept są bezpieczne dzięki Aiko i Enkh choć ta ostatnia musiała pójść do szpitala- Oznajmił Ikki.

Następnie zaczął się zastanawiać nad pytaniem gospodyni - Widziałem kiedyś w świątyni inskrypcje mówiącą o czystej drodze i znak pięciu świątyń ale płaskorzeźba była zniszczona. Z nazwy brzmi jak kolejny z tych poronionych pomysłów żeby wyzbyć się wszelkich ziemskich potrzeb, miłości fizyczności, jedzenia i tym podobne kocham kulturę antycznych nomadów ale z tym jej aspektem absolutnie się nie zgadzam choć to tylko moje zgadywanie - Odpowiedział Dorjee.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 16-04-2021 o 19:06.
Brilchan jest offline