Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2021, 18:48   #671
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
- Chodzi mi o zioła lecznicze. Dla Daichiego - Aiko wyjaśniła grzecznie duchowi.

Potem zaczęła słuchać, co wszyscy mają do powiedzenia. Nie wiedziała, czy w pełni rozumie - musiała przetworzyć wiele informacji na raz, nie była też pewna, czy Czysta Scieżka mogła czynić źle, skoro poszukiwała oświecenia... z drugiej strony, czy Zaheer nie był złý, choć osiągnał mistrzowstwo duchowe?

- Pani Sato... - zaczęła niepewnie, kierując swe myśli na to, co było jej bliższe - Bardzo mi przykro. Rok to dużo czasu. Tym bardziej, że nie wie pani, co się stało, a stać się mogło bardzo wiele. Przykro mi, mogę sobie tylko wyobrazić, przez co Pani przeszła. Ale... Awatar Korra była zawsze bardzo silna. Wszyscy są zgodni. Myślę, że jest duża szansa, że uda nam się ją odnaleźć. I jeśli Pani chce, to mogę pomóc w miarę swoich skromnych możliwości. Jestem w końcu policjantką, to nasza praca - dodała z lekkim uśmiechem.
 
Kaworu jest offline