Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2021, 10:55   #672
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Przepowiednia Księżyca

Migmar skończył rozmasowywać sobie głowę przypomniał sobie o tym jak księżyc jasno zaświecił gdy śpiewał z Aibo... ZARAZ KSIĘŻYC!

- Pani Sato mówi Pani że ta grupa z którą skontaktowała się Awatar nazwa się dymiące lustro ? Bogini księżyca objawiła mi się gdy wszedłem w stan bliski medytacji grając dla rannych w szpitalu i zostawiła mi przepowiednie- Zaczął recytować z pamięci:

Cytat:
Wcielony powstał i niedługo objawi się ludzkości!
Tylko biały wąż uratuje swego oprawcę.
Ten spojrzał w dymiące lustro i został pochłonięty.
Ratujcie dziecię księżyca!.
Ratujcie pierwszą córkę!
Ratujcie niebiańskich strażników przed uzurpacją.
Ratujcie światy!
- Kim może być biały Wąż ? Czyżby Pani Aibo ? To tłumaczyłoby czemu jej śpiew zabolał Panią zieloną Wąż. Pan Daichi mówił że Pani zielona wąż przybrała ludzką postać może Pani piosenkarka Aibo jest białym wężem w ludzkim przebraniu ? Bo chyba tą pieśń śpiewała żeby powstrzymać wściekłe duchy! A gdy przed chwilą śpiewałem z Panią Aibo księżyc zdawał się świecić jaśniej jakby chciała mi dać coś do zrozumienia!

- Bo po co ktoś miałby porywać doktor szept i panią aibo jeżeli obie nie są potężnymi duchami ? Może Dymiące Lustro skorumpowało jakiegoś potężnego ducha który chciał je obie porwać Doktor Szept mówiła że chcieli je wywieść na północ i zabrać energie prawda?

- Powinniśmy polecieć na posterunek i spytać się o to Panią Zielony Wąż która jest teraz w areszcie- Zaproponował.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 17-04-2021 o 11:18.
Brilchan jest offline