WÄ…tek: Dawna Wiara - WFRP
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2021, 16:33   #3
Vashti
 
Vashti's Avatar
 
Reputacja: 1 Vashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał wysłannik Zobacz post
A informacje z Podręcznika Głównego do I edycji przejrzałaś? Strona 206. Nie ma tego za dużo, ale zawsze to jakieś informację.
Tak czytałam, właściwie to większość informacji mam właśnie stamtąd, ale zastanawiałam się nad jakimś rozwinięciem, np. autorskimi pomysłami na projekt takiego wyznawcy/kapłana.

Chociażby związku druida z duchem opiekuńczym albo z samą religią. Informacje zawarte w podręczniku dają tylko nikłe pojecie o całej dawnej wierze, a dodatek do 2ed jest ciut przekombinowany i nadaje się do wykożystania tylko w tej konkretnej edycji.

Z tego powodu stworzyłam ten temat, częściowo jako pomoc dla samej siebie jako gracza i MG, a cześciowo dla osób które też są niezadowolone z tych szczątkowych informacji dostępnych w podręcznikach i internecie.
 
Vashti jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem