Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2021, 20:36   #673
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Słysząc rewelacje Daichi rozmasowywał skroń.
- No mówiłem, że sekta... wymamrotał. - Migmar cho no tu, to dostaniesz metal na guza. Zimny metal jest dobry na stłuczenia.

Spojrzał na Aiko badawczo. Do smarkuli w końcu dotarło co trzeba, czy coś kombinuje? Z własnego doświadczenia wiedział, że to zły pomysł brać zioła od obcych, a jeszcze większy błąd to brac nieznane zioła. A o umiejętnościach ziołoleczniczych Aiko nie miał pojęcia, wiedział za to, że ma do niego wąty. Może go nie otruje, ale już sama perspektywa, że dostanie środki nasenne, "zeby nie przeszkadzać" mu nie odpowiadała.
- To miłe drogie dziecko, ale powinno mi przejść, albo nie przejdzie tak dobrze jak na węglu. -odparł z dyplomatycznym uśmiechem. - Migmar, cho no tutaj to ci załatwię jakiś zimny metal na stłuczenie

Młody Tkacz Wiatru jak dla niego za bardzo tańczył przy paszczy bestii jak Zaheer.
- I tak skoro Zaheer jeszcze żyje choć były plotki o zgonie, to myślę, że Korra tym bardziej ma szanse... - skwitował lustrując łysola wzrokiem. - Jeśli ktoś wybiera tak z łapu capu to jest albo wariatem albo wariacko niebezpieczny. I tak... posterunek brzmi rozsądnie. Odstawmy doktor, popytajmy...
-"i wróćmy na ziemię. Chcę zobaczyć czy i moje dzieci są bezpieczne. - dodał w myślach.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline