Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2021, 10:12   #7
Vashti
 
Vashti's Avatar
 
Reputacja: 1 Vashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Wywern Zobacz post
@Vashti
A co właściwie chciałabyś rozwinąć? Wydaje mi się, że mechanika jest przedstawiona w podręcznikach doś dosłownie. Chyba że chcesz rozwijać ten kult fabularnie? Jeśli tak to zależy to w zupełności od gracza/mistrza gry. Wydaje mi się, że każda postać może mieć inny sposób odrywania druida. Może jeśli ktoś ma jakąś własną koncepcje funkcjonowania dawnej wiary może ją tu wysłać do wykożystania dla innych użytkowników, ale nie ma co wymyślać dla druida więcej zasad mechanicznych.
Mniej więcej właśnie o to mi chodzi, mechanika przyznaje jest prosta i kompletna ale co do wykorzystania opisu z książek do gry może być trudno.

Więc to jest miejsce do zadawania pytań na temat dawnej wiary i zapisywanie autorskich projektów na jej temat
 
__________________
Jakoś radziła sobie z edukacją, ale miała wrażenie, że szkoła cały czas próbuje jej w tym przeszkadzać - Terry Pratchett ,,Muzyka Duszy,,

Ostatnio edytowane przez Vashti : 20-04-2021 o 11:24.
Vashti jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem