Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2021, 10:04   #3
Vashti
 
Vashti's Avatar
 
Reputacja: 1 Vashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał wysłannik Zobacz post
Pomysł ciekawy, ale moim zdaniem średnio pasujący do młotka. Podobne to trochę do "świata chaosu". Ale na dobra sprawę mamy już projekcje astralne, właśnie sam chaos czy "przeskoki", które działają właśnie tak, że na chwilę opuszcza się jeden świat, wchodzi na ułamek sekundy w inny i znów wychodzi w tym pierwszym. Nawet niesie to ze sobą pewne konsekwencje.
Mam na myśli II edycje mlotka.
Ten wieloświat dla mnie to taka domena chaosu.
Możliwe, że nie jest to rzeczywiście klimat warhammera, albo, że nie uściśliłam konsekwencji korzystania z wieloświata. Rzeczywiście jest on w dużym stopniu domeną chaosu, poniewatrz demonom dużo prościej jest egzystować w swerze duchowej, gdzie nie ma tylu poszukiwaczy przygód, zabójców, łowców i magów. W przestrzeni wieloświata unoszą się też cząstki osobowości bogów, mniej lub bardziej dokładne i niebezpieczne.

Jeśli zbyt daleko wyjdziesz lub pozostaniesz za długo poza światem materialnym możesz stracić zmysły, zwariować albo zagubić się gdzieś i zostać wchłoniętym przez chaos. Jeśli za to umrzesz lub zostaniesz zraniony w wieloświecie w rzeczywistości też doznasz obrażeń
 
__________________
Jakoś radziła sobie z edukacją, ale miała wrażenie, że szkoła cały czas próbuje jej w tym przeszkadzać - Terry Pratchett ,,Muzyka Duszy,,
Vashti jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem