Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2021, 12:52   #114
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Numerologia taktyczna

Moi drodzy, ostatnimi czasy przycisnęło mnie życie, dlatego sesja na chwilę przystopowała, ale już zaczynam nadrabiać braki. Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami rozliczę strzały Łasicy i Cichego do dwóch napastników przed budynkiem oraz ich potencjalne kontry oraz ich potencjalne kontry i strzał trzeciego obcego do Świrka. A potem sprawdzimy jak się akcja rozwinie, bo strzelanina na froncie budynku może się wydłużyć.

Wszyscy mężczyźni w maskach mają te same współczynniki. Koordynacja 3, Siewca ołowiu k8. Inicjatywa 6, PA 5. Ich karabiny zadają 2k6+2 rany, ale na krótkim dystansie mają karę -2 do obsługi (Was również ona obowiązuje, ALE nie gościa strzelającego do Świrka, on ma doskonały cel). Dodatkowo Konspira 2 i Kamuflaż k6 (to na potrzeby testów obronnych w strzelaninie).

Cichy Koordynacja 4, Siewca ołowiu k10, Konspira 2, Kamuflaż k6, Inicjatywa 7, PA 7.

Łasica Koordynacja 3, Siewca ołowiu k4, Konspira 3, Kamuflaż k8, Inicjatywa 8.1, PA7.

Jakie modyfikatory zostaną uwzględnione w tej rundzie? Kara -2 za broń kiepską w walce na krótkim dystansie dla obu stron. Obie strony mają też prawo do testów obronnych Konspira + Kamuflaż, chociaż w pierwszej rundzie z tytułu czynnika zaskoczenia goście na zewnątrz dostaną karę -2 do uników. Wy dzięki kryciu się w mroku macie w tej rundzie premię +2 do testów obronnych oraz premię +5 za staranne wycelowanie na zewnątrz w poprzedniej rundzie.

Strzał kosztuje 2 PA, przeładowanie broni (zamek czterotaktowy) 2 PA. W magazynkach po pięć naboi.

Co jeszcze będzie mi potrzebne do rozliczenia pierwszej rundy? Rzut 1k8 na potencjalny unik dla Łasicy poproszę, najlepiej w poście #163.

@Joer, napisz króciutką scenkę jak Świrek rzuca się na brzuch chcąc uniknąć postrzału i rzuć w kostnicy odpowiednią kostką (nie mam w tym momencie podglądu na Twoją kartę, dlatego nie wiem, ile wynosi Twój Kamuflaż).

@Kanna, możesz zostać na bieżącej pozycji, wyjść tyłem albo wrócić na przód budynku - jaki masz pomysł?

Uff, trochę się rozpisałem, ale chyba mam wszystko w kwestii cyferek, czego będę potrzebował do liczenia.
 

Ostatnio edytowane przez Ketharian : 21-04-2021 o 12:55.
Ketharian jest offline