Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2021, 16:50   #678
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Reakcja na słowa Zahira

- Dziękuje Mistrzu jestem kiepski jeżeli chodzi o powietrze którego nie zaginam poprzez mój autorski instrument trąbkopodobny którego stworzenie na każdym kroku utrudniał mi tyran meelo, Podobnie z medytacją tradycyjnie mi nigdy nie wychodziła dopiero po ucieczce gdy zagłębiłem się w muzykę całym swoim jestestwem zacząłem odczuwać jedność ze światem zwierząt oraz duchów który zaczął reagować na moje utwory. Nie jestem umięśniony jak ulubieńcy króla śmierdzieli w wale radzę sobie tylko jeżeli mogę wykonywać ruchy taneczne... Jedyne co mi wychodziło zawsze to wiedza historyczna bo gdy każdy dzień jest kaźnią gdzie nikt nie chce cię znać i wszyscy łącznie z twoimi rodzicami traktują cię jak śmiecia to chcesz uciec od rzeczywistości w zwoje i książki bo przywódca świątyni odbiera ci twoją muzykę- Opowiadał ze smutkiem.

Po chwili nieco rozweselał - Pewnie cię zanudzam Mistrzu ? Po osiągnięciu oświecenia takie przyziemne problemy chłystka jak ja pewnie są najnudniejszą rzeczą na świecie ? Mistrzu wydaje mi się że zabicie Cesarzowej Ziemi było dobrym posunięciem ale zamiast marnować kapitał społeczny na walkę z Korrą lepiej było schować się w chaosie królestwa ziemi i stworzyć rady społeczne oparte na ruchach ludowych podobnych do tego co stworzyli Równiści... Wtedy można by stworzyć społeczeństwo które jest jak woda: Ma swój porządek wewnętrzny ale jest dość elastyczne żeby nie skostnieć i nie wytworzyć tyranii! Wtedy żadna Kuvira nie doszłaby do władzy bo byłby uporządkowany chaos!- Mówił z pasją po chwili zaczerwienił się jak pączek róży

- Wybaczcie, Mistrzu po prostu dużo na ten temat myślałem... Ja wiem że łatwo tak sobie gadać ahistorycznie gdy zna się z góry ciąg przyczynowo skutkowy przepraszam- Dodał zawstydzony.

- Czy będę mógł wam potem zadać kilka pytań ? Książki do których miałem dostęp są cenzurowane a jest parę rzeczy których zawsze byłem ciekaw a propo historii Czerwonego Lotosu- Tak naprawdę chciał powiedzieć Zahirowi o wcieleniu Vaatu ale bał się zrobić to przy wszystkich.

Śledztwo i reakcja na rozlanie

- Tak jak mówiłem wcześniej Panie Daichi sądzę że to kuzynka porwała dzieciaka i próbuje wrobić wredną psychopatyczną siostrę Changa. Sęp się tym nie zajmie jak należy nawet jeżeli podamy mu rozwiązanie na tacy- Odpowiedział a Daichi zaczął rozlewać płyn.

- Zaginaniem wody chyba można wyciągnąć płyn z ubrań ? Jeżeli wy nie chcecie to ja mogę wypić skoro Pan Eliasz uparł się obrażać mnie i twierdzić że nie szanuje herbaty- Naumyślnie przekręcił imię nietoperzowatego ducha.
 
Brilchan jest offline