Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2021, 18:30   #679
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Herbata wylana.
Daichi zatoczył się niczym bączek. Zakręcił się ostetacyjnie, aż w końcu stracił na tym kontrolę i kręcił się kręcił i w końcu wypuścił filiżankę i poleciała ona w stronę Aiko. Uderzyło w nią i oblała całą
- Oh, co za zawód, co za profanacja świętego trunku. Zaite, ludzkość przynosi ci jeno zawód – zawołał Eloy.
- Oho, ktoś tu nie lubił ziółek – dodała Kuni.


Zaheer i polityka.

- Oh, chłopcze, obalanie reżymu musi się zacząć od dołu. Rozmawiałem… bardziej doświadczonymi osobami i wiem, że należy inaczej postępować. A cena jaką zapłaciłem była o wiele większa nisz jakaś tam utrata kapitału politycznego. Niestety, za bardzo zafiksowałem się na walce z rogiem. Nigdy nie kieruj się w życiu złością, urazą i goryczą. Gdybym kierował się wtedy rozsądkiem. – Twarz dawnego czerwonego lotosa pokryła się żalem.
- Nie ja byłem tym od planowania. Lecz musisz wiedzieć, że powstanie równistów było godzi od upadku. Nie mieliśmy wielkiego poparcia i wielu było gotowych szturmować barkady, aby zakończyć terror. Myśleliśmy, że Amon ma plan ale… - Lee gorzko się uśmiechnął

Konkluzja.
Asami westchnęła.
- Ma pan Rację, życie dziecka jest ważniejsze, choć coś mi mówi, że ta sprawa może być powiązana ze wszystkimi wydarzeniami. Wiem, że niewidzialna ścieżka szuka Awatar, choć nie jestem pewna w jakim celu. Za tydzień się spotkamy. Do tego czasu jednak nie mówcie nikomu o tym czego się tu dowiedzieliście i kogo spotkaliście. . – dadała dziedziczka rodu Sato
- Także wiem o tym, że czerwony lotos był… Zachęcany do pewnych działań. Oninie kierują ludźmi, nie mają siatki wpływów. Tylko… podsuwają pewne rozwiązania… pomysły… myśli. Pewnie wielu ich nie słucha, ale… – Zaheer się zamyślił – Szkarłatny lotos wydał na mnie wyrok za nieudolność. Karmazynowy Lotos za złe ukierókowanie akcji organizacji, Krwawy Lotos za nadmierną ugowość, a Czerwony lotos ziem zachodni za to, że przywódca mnie nie lubi. Więc też mam wyrok nad głową - Dodał Zaheer.-
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 25-04-2021 o 16:32.
Slan jest offline