Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2021, 21:51   #2663
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał druidh Zobacz post
Ile Roz będzie siedzieć w więzieniu?

Nie bardzo wiem co można pisać o samym siedzeniu, ale jak powiesz ile to może delikatnie ubarwię jak nie lubi tej sytuacji.
Na razie Roz siedzi z wujem Magritty, który zadał jej pytanie. Rzeczywiście, nieodpowiedzenie na nie spowoduje pobyt w więzieniu, ale bardzo krótki. Ot, tyle żeby pętlę na sznurze zawiązać.
Dodałem jedno zdanie i pogrubiłem imiona też we fragmencie dla "całej trójki", żeby było jasne, że chodzi o tę trójkę wymienioną wcześniej.

Cytat:
Napisał Stalowy Zobacz post
Hen - czy nie byłoby problemem też podrasować lub wymienić ekwipunek Detlefa?
Żaden. Co sobie Detlef wyfrasuje z magazynów i kuźni twierdzy, to będzie miał. Król Alrik nie z tych co z gówna zbierają śmietanę oszczędzając na wyposażeniu tajnych wysłanników.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 22-04-2021 o 21:53.
hen_cerbin jest offline