Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2021, 10:28   #681
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Żal do Czerwonego Lotosu i Zahira o brak przewodnictwa

Oczy Migmara zrobiły się gigantyczne i zaczęły błyszczeć jak gwiazdy jak przystało na pasjonata historii który właśnie dowiedział się o faktach nie znanych szerokiej publiczności - Czyli Czerwony Lotos jest podzielony na frakcje ? Fascynujące! I do tego chcą was zabić Mistrzu to zupełnie jak mnie!- Sparkle Sparkale to zupełnie nie był powód do zachwytu.

- A właśnie Mistrzu Zahir pierwsza zwrotka przepowiedni mówi o wcielonym Vaatu najwyraźniej postanowił wziąć przykład z Raavy i odradził się w ciele wrednego chłopaka gdybyście podjęli inne decyzje moglibyście być przewodnikiem duchowym dla tego chłopaka... Próbowałem mu pomóc ale bez odpowiedniego przewodnictwa jak twoje Mistrzu Inkarnowany Vaatu stał się kolejnym tyranem upojonym mocą... A gdyby nakierować jego destrukcyjne tendencje w odpowiedni sposób można by przywrócić równowagę na świecie tak jak pragnął tego Czerwony Lotos ? Może pomaga mu jakieś zła sekta ? Skoro awatar Raavy potrafi oszaleć na tyle aby być groźnym to może niszczycielskie tendencje Vaatu da się nakierować na odświeżenie świata?- Dorjee wydawał się autentycznie smutny że nie wyszło mu z Dziwnym Dzieciakiem.

Uzurpacja Mgielnej Straży ?!

- A tak to musiałem skazać go na niewolę z Mgielną Strażą bo stał się szaleńcem i seryjnym mordercą... ZARAZ! A co jeżeli "Niebiańscy Strażnicy" których trzeba ratować przed uzurpacją to Mgielni ?! Na Wichry Przodków a my oddaliśmy Inkarnowanego w ich ręce! - Migmar był mieszanką wybuchowych emocji.

- E tam, Aiko Śmierdziel Meelo zmuszał mnie do jedzenia i picia gorszych rzeczy w ramach kary potrzebuje czegoś na uspokojenie emocji A pan Elojzy się na mnie obraził- Spróbował odebrać Tkaczce kubek i wypić jego zawartość.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 24-04-2021 o 13:29.
Brilchan jest offline