Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2021, 14:34   #683
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Musiałem pić zieloną wodę z kałuży jeść zgniłe ziemniaki i próbować powstrzymywać wymioty za karę bo Meelo sądził że jestem za słaby mówił że te trucizny mnie wzmocnią. Czy naprawdę sądzisz że ziółka wyciągnięte z przepoconej koszuli są gorsze od tego co jadłem ? Jak uciekłem musiałem jeść po śmietnikach za barami i restauracjami bo kasa którą pożyczyłem od lichwiarza ledwo starczała na ten garnitur wynajęcie zespołu nie wspominając już o kosztach materiału aby stworzyć moją powietrzną trąbkę! - Migmarowi aż zatrzęsły się dłonie na samo wspomnienie tych okropieństw.

- Jeżeli możesz zaparzyć mi trochę melisy z miętą na uspokojenie czy co tam uznasz za stosowne to będę wdzięczny ale tym czasem proszę daj mi wypić to tam zanim zaparzysz bo aż serce mi kołata to był ciężki dzień- Poprosił a w jego głosie dało się słyszeć wyczerpanie.
 
Brilchan jest offline