Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2021, 22:00   #684
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
- To ja bardzo przepraszam... - wydukał do Aiko.
Dalej nastąpiło pandemonium i chaos. Westchnął. Nie ufał Aiko, nie lubił słodzonej herbaty, ale jej reakcja na rozlanie ziół była na tyle miła, żeby miał wyrzuty sumienia. Miał nadzieję, że to o czym opowiadał Migmar były przesadzone. Przypominało mu to scenki jakie przeżywał ze swoimi dziećmi w domu. Dziećmi, które mają po 14 i 8 lat.
A komentarze Kuni i Eloya co do herbaty go ubodły.
- Po pierwsze- mój dziadek podziwiał Iroha Smoka Zachodu. Bywał w jego herbaciarni w Ba Sing Sei. Jedna z rzeczy jakich dziadek Rindoh mnie uczył to m.in. herbaty się nie dosładza, by rozkoszować się jej czystą esencją. A tym bardziej nie pić tego co się rozlało.
Po drugie- Aiko, dziecino skoro niedługo lądujemy i moje mdłości opadły, to mięta wystarczy.Po trzecie- Migmar wierzę, że w twojej świątyni było strasznie. Dlatego tym bardziej nie pij herbaty, która się rozlała. Jesteś ponad nakazy jakiegoś głąba.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. KubuÅ› Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline