Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2021, 14:27   #331
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
- Wsłuchać się w więź…- Lauga nadal roztrzęsiona ale posłuchała towarzysza i spróbowała się skoncentrować. Pochwyciła uczucie tęsknoty i podążyła za nią. Znalazła odpowiedź miecz wskazał jej gdzie jest!

- W Tawernie! On jest nadal w Tawernie! W jednym z górnych pokoi! - Powiedziała głośniej podekscytowana tym okryciem. Nie wszystko stracone nadal ma szansę na odzyskanie ostrza. Na fali szczęścia chwyciła półelfa i pocałowała go w podzięce.

- Wielce mi pomogłeś dziękuję. - Uśmiechnęła się szeroko, ale nie trwało to długo. Kolejne kroki skierowała do Lorda Gallio. Zostawiając czarodzieja tam gdzie stał.

- Lordzie przepraszam że przeszkadzam, wiem że mamy na głowie naprawdę poważne problemy. Niestety wiem że bez mojego miecza nie będę wam przydatna jak tego potrzebujecie. Muszę po niego iść, mój miecz jest magiczny, on mnie wzywa. Mamy jeszcze trochę czasu do waszego planu uważam że zdążę go odzyskać i dołączyć do was na czas. - Luaga była byłym żołnierzem i wiedziała jak ważne jest zaskoczenie. Wiedziała też że tak rozkojarzona jak teraz będzie bardziej przeszkadzać niż pomagać. Niemniej misja Lorda była słuszna i honor nakazywał pomoc. Mogla tylko liczyć że pozwolą jej wyjść i odzyskać swoją broń.


 
Obca jest offline