Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2021, 18:54   #687
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Rady i plany
Zaheer uniósł brew.
Cóż, organizacje kierujące się ideami zazwyczaj zaczynając dążyć do rozdrobnienia i popadają w degenerację, gdy ideały zderzają się z szarą rzeczywistością. Znamienne jest to, że organizacje przestępcze trwają niezmiennie. Co to mówi o ludzkości – Królowobójca uśmiechnął się smutno. Marko także się zasępił.
- To co mówisz o mrocznym awatarze jest interesujące. Być może w swoim czasie rozważę twoje sugestie. Na razie jednak chłopak jest strasznym utrapieniem
Ikki podeszła do Migmara i obróciła go w stronę Lee.
- Lepiej z tym panem dyskutuj. On jest miły. On żałuje tego CO zrobił, a nie tego, że mu się udało. – mówiła powoli i łagodnie.

Herbaciany Imperator

Duch tylko popatrzył z niedowierzaniem
- Następnym razem dostaniesz wodę po gotowanej fasoli. Też będziesz zadowolony. Wiesz, że uczyłem się u herbacianego Imperatora?

Opowieść Lee
Zaraz potem Lee wstał i z wysiłkiem krzywiąc się z bólu, ukłonił się wszystkim i rzekł.
- Wam wszystkim, a szczególnie tobie Daichi należą się wyjaśnienia. Nazywano mnie Porucznikiem. Byłem prawą ręką Amona siedemnaście lat temu Byłem w nim zakochany, choć nie byliśmy kochankami, to był dziwny układ. Udało mi się zbiec w zamieszaniu po rewolucji. Szukałem potem Noataka, a gdy nie mogłem natrafić na jego ślad, postanowiłem odtworzyć jego drogę. Trwało to trzy trudne lata i poznałem wiele plugawych i mrocznych prawd. Może cię to dziwić, że gdy wróciłem do cywilizacji, zostałem policjantem, ale o różnych obliczach sprawiedliwości i niesprawiedliwości dowiedziałem się na tyle dużo, mogłem wszystkim pomóc. Tyle lat udawało mi się normalnie żyć. Ale od przeszłości nie da się uciec. Prędzej czy później każdego dopadnie. Gdy mistrzyni Ikki mnie rozpoznała, uznałem, że mam mało czasu. Zabrałem z Magazynu maskę Amona aby ją zniszczyć. Wtedy dostałem posłańca od Pani Asami i dowiedziałem się, możecie napotkać niespodziewane problemy… Jeśli będziecie chcieli przekazać mnie władzom, pokornie przyjmę swój Los.
Ikki położyła mu dłoń na ramieniu.
- Ja nic nie powiem. Choć pewnie rodzina będzie mnie wypytywać…

Pożegnania i Przywitania.
Asami na odchodnym rzekła jeszcze jedno do Ikki.
- Poproś siostrę, aby przekazała nam, co wie o zaginionych awatarach. Prosiłam ją, aby zrobiła wstępne badania, ale wszystkiego nie wie

W drugą stronę podróż była łatwiejsza, bo opuszczono ich na swego rodzaju windzie. Daichemu udało się odwieźć ich na posterunek. Gdy tylko weszli do środka powitały ich gromkie brawa
- Ty i Enkh okazałyście się prawdziwymi bohaterkami i uratowałyście jedną z nas. Udowodniłyście, że jesteście częścią naszej rodziny. Z Enkh wszystko dobrze, za dwa dni wypuszczą ją ze szpitala. – Gendo poklepał ją po Plecach. Tymczasem Hasis uścisnęła stękającego Lee, a Rin i Kohaku ściskały ojca.
-[i] Ty także świetnie się spisałeś z Marko, choć nie wiemy dokładnie co zaszło. Mirumoto zaaresztował Kazumi. Z tego co wiem, ty i jej siostra macie być obecni przy przesłuchaniu [i]
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 25-04-2021 o 18:58.
Slan jest offline