Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2021, 20:49   #688
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Daichi podrapał się po głowie.
- Zatem... Po kolei. Tak, Mroczny Awatar to utrapienie i pewnie to najogólniejsze określenie dla problemu.
Dwa - Lee co ja mam powiedzieć? Służymy razem od lat. Ocaliłeś mi plecy nie raz, ja tobie też. Ileż to razy twoje Blokowanie Chi ocaliło sytuacje. Twój popisowy numer to zdejmowanie Tkaczy, którzy wzięli zakładników. Tak bardzo, że jak w tym mieście mamy złego Tkacza, który trzyma na muszce dziecko, to najpierw dzwonią po Ciebie.
W po za tym ja miałem trudne dzieciństwo, dziką młodość i gdzie teraz jestem? Nie mam nic do Ciebie. Więcej się przydasz jak zostaniesz gdzie jesteś.
Po trzecie- kimkolwiek jest ten Herbaciany Imperator to zaprawdę powiadam Iroh przejął ten tytuł, dopisując nową filozofię do wyrobu herbaty. A przynajmniej Herbaciany Imperator może mu buty wiązać. Mój dziadek się u niego uczył, a ja od mojego dziadka.
-wycelował palcem w Eloya. Żaden duch nie będzie mu się wymądrzał o herbacie!

Na posterunku
Zaklaskał Enkh i Aiko bez entuzjazmu. No niech już mają, co nie zmienia, że to jedno zwycięstwo wśród zniszczeń jakich do tej pory wykonała Tkaczka Wiatru. A Aiko nadal przydałoby się obserwować. Nadal mieli sobą sporo pracy.
- Czemu z wszystkich osób wyznaczyli akurat Marka? - spytał.
- Tata, a kim jest ta Aiko? spytał Rin.
- Ta pani tutaj. A tak... Moją córkę Kohaku już poznaliście. Panno Aiko Kiba, panie Migmarze Dorjeen to jest mój syn Rin. Rin to są nowa policjantka i nowa partnerka Enkh. Dorjeen przyjął się jako stażysta i ostatnio przyszło mu ze mną jeździć.
-Miło was pozna, dziękuje, że opiekujecie się moim tatą -
chłopiec lekko się skłonił z uśmiechem. Tak ładnie, że Daichi pękał z dumy. Przynajmniej dzieci mu dobrze wyszły.
- Chwila, a gdzie jest Fuyu?
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 25-04-2021 o 20:52.
Guren jest offline