Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2021, 21:52   #689
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Reakcja na prośby Mistrzów i Mistrzyń

Migmar pokiwał głową słysząc radę Zahira, uśmiechnął się gdy Ikki po raz kolejny spróbowała wyzbyć go z miłości do niegrzecznych chłopców i buntowników. Nie miała na to szans ale nie zamierzał jej tego mówić bo jej starania były uroczę!

Na pytani Pana Lee podszedł do niego i z uśmiechem uścisnął mu obie dłonie - Pana sekret jest ze mną bezpieczny tak jak mówiłem w kawiarni cenie to że naprawiacie błędy przeszłości służąc społeczeństwu. Oddawanie was pod sąd byłoby bezproduktywne skoro sami już sobie wyznaczyliście karę- Przez chwilę milczał nad czymś się zastanawiając - Czy będę mógł Pana zaprosić kiedyś na herbatę ? Z chęcią wysłuchałbym waszych opowieści żeby nauczyć się na błędach Równistów może opublikować jakiś tekst z komentarzem anonimowo albo po waszej śmierci ?- Oczy Dorjee znów błyszczały ogniem historyka pasjonata *sparkle sparkle*.

Wojny herbaciane

- A kimże jest imperator herbaty ? Jakiś pradawny duch będący uosobieniem herbaciarstwa który stworzył krzew herbaty ? Wasz problem Elozjuszu, Eliaszu Elojzm również zwany jest taki że jesteście purystą! Tak rzuciłem tą filiżanką i za to przepraszam ale straciłem kontrolę na widok Mistrza Zahira! Osoby którą podziwiałem od dziecka o której poznaniu zawsze marzyłem i nigdy nie sądziłem że zdołam wysłuchać jego mądrości i podjąć z nim dialog który układałem w marzeniach gdy nie mogłem zasnąć z powodu bólu mięśni! I mistrz mnie pochwalił! Mistrz jest moim herbacianym cesarzem! Nie jestem wielkim koneserem ale swoim zachowaniem zniechęca mnie Pan do zgłębiania tajników bo zachowujecie się jak bubek! - Dorjee postanowił że kupi sobie termos i nic nie wypije na statku bo nietoperz mu napluje i wyrosną mu długie włochate uszy!

Na posterunku

Zanim stawił się na miejscu muzyk zamienił swój kapelusz na policyjną czapkę stanął na baczność przed kapitanem:
- Panie Kapitanie z informacji zdobytych podczas mojej misji pod przykrywką wynika że siostra nie jest siostrą lecz kuzynką która ma wiele motywów aby zabić młodego Changa i wrobić w zbrodnie swoją kuzynkę Hitomi. Odkryto zarówno motyw finansowy oraz motyw osobistej zemsty z powodów odbicia partnerki - Po złożeniu tego raportu przeszedł do postawy spocznij uśmiechnął się do chłopczyka i głęboko się przed nim skłonił.

- Witaj Rin, twój ojciec był pierwszym dorosłym w moim życiu który potraktował mnie z szacunkiem. Kiedy byłem bezdomny i zadłużony oraz ścigany przez zabójców pozwolił mi się wykazać, dał jedzenie, dach nad głową i pomógł zdobyć pracę. Znamy się zaledwie kilka dni ale już bardzo dużo się od niego nauczyłem.- Powiedział.
 
Brilchan jest offline