Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2007, 20:28   #112
obce
 
obce's Avatar
 
Reputacja: 1 obce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputację
Post umieszczony.
Czekam na odpowiedzi zadane w samo południe Wielkiemu Przedwiecznemu - mogą one zmienić odrobinę posta, ale tylko pod względem formy [np. rodzaj strzały na cięciwie].
Nie wetknęłam do środka posta boldowanych myśli Keiko - nie to, że ich nie ma, ale wydaje mi się, że na chwilę refleksji nad życiem będzie czas później. Natomiast wyślę ci je Tammo na PW [żebyś wiedział dlaczego tak a nie inaczej, chociaż pewnie i bez tego to wiesz ].

Z określaniem przyszłych sojuszy i przewidywaniem zachowań wstrzymałabym się na razie - Tammo wygląda mi raczej na nieprzewidywalnego fabularnie Mistrza, więc nie wiadomo w jakich okolicznościach przyjdzie naszym postaciom sie spotkać i co im się przytrafi wcześniej.

obce
 
obce jest offline