Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2021, 06:54   #5
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Jeszcze nie ma ósmej, a już większość zarezerwowana Podoba mi się to Tak właśnie zastanawiałem się nad Julią lub Dakotą, ale przeważyło to, że Julia wydaje się trochę bardziej artystyczna i mogła prędzej się zainteresować powtarzaniem linijek z Charliem. Dakota pewnie wtedy pocieszała samą Alice

Cytat:
A co do prywatnych wiadomości, to mam taki pomysł, by je dawać jako zwykłe wpisy, tylko tagować jako spoilery z podpisem do kogo są. Wtedy nie byłoby problemów z przepełnionym privem i koniecznością usuwania. A jakby ktoś był bardzo ciekawy, to by mógł sprawdzić smsy innych po sesji.
Tak, nie chciałem tego rozgrywać poprzez PW (skrzynkę forumową).
Co do tagowania jako spoilery - też o tym myślałem. Myślę, że to całkiem dobry pomysł. Zniechęciło mnie to, że im więcej tagów, tym ciężej wysyłać z komórki. Ale myślę, że na te 11 dni możemy sobie sobie zapisać szablon takiej wiadomości na przykład w notatniku i potem przeklejać na forum i uzupełniać.
Pozostali też są za tagiem spoilera?
 
Ombrose jest offline