Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2021, 15:49   #691
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Na statku powietrznym
- Oh! - Zakrzyknął Eloy – To prastary duch, który narodził się, gdy w pierwszym czajniczku zagotowała się pierwsza woda na pierwszą herbatę – rzekł Eloy – Podobno chciał pojedynkować się z Irohem, ale porozmawiali i zaprzyjaźnili się z nim. .

Lee skinął głową i rzekł
- Dziękuję ci Daichi za twoje słowa, są… bardzo mi pomogły. A ty młody człowieku z chęcią z tobą porozmawiam. Ale na razie będą chciał być sam, bo… muszę odpocząć.

Na posterunku.

Na posterunku Rin popatrzył poważnie na Aiko i Migmara.
- Ale musicie dbać o mojego tatę, bo jak przez was coś mu się stanie, to będę musiał Zostać policjantem, aby pokazać, że zawiedliście i jesteście nie kompetentni, a nie chcę być policjantem tylko probenderem. – powiedział poważnie.
Kohaku nieco się zaczerwieniła
- No wiecie, czytam mu powieści przygodowe. A Aiko pamiętam twojego brata…
- I teraz jest twoim chłopakiem? Mówiłaś tacie? – zapytał Rin.
- NI!. – Odparła Kohaku. Zimno. Twardo. Ostatecznie.
Tymczasem Fuyu podeszła do Daichiego i przyniosła trzymając oburącz Pancernikooposa.
- To jest funkcjonariusz Lagoon. Będzie wam pomagać tropić duchu i narkotyki. Przywitaj się Lagoon. – zwierzak wszedł Daichiemu na ramię i się przytulił.
Gendo kiwnął głową uśmiechając się z rozbawieniem.
- Mirumoto przedstawił podobną teorię jako swoją… Z tego co rozumiem powoli przejmuje śledztwo
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline