Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2007, 20:42   #113
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
No i o tym droga Obce piszę. Ciekawi mnie jakie będą okoliczności spotkania. Bo to jak i co będziemy mówic to zależy właśnie od skrzyżowania się naszych dróg. Bo to jak będziecie się zachowywac w stosunku do Skorpiona jest wiadome (choc nie takie do końca ), dlatego właśnie wybrałem ten klan. Już grałem z graczami bardzo zniechęconymi do tego klanu. Przyznam, że grało mi się wyśmienicie, a muszę nadmienic, że tamten MG nie prowadził nawet w połowie tak jak Tammo-MG. Tak więc myślę, że będzie "zajefajnie w pytę mrocznie."

Tammo post poszedł na maila. Czekam na odpowiedź.

Pozdrawiam

Manji.
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline