Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2021, 20:48   #693
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Wciąż na statku
- Dobra, nie ma sprawy. Sprawa to czy pozostaniesz na słusznej ścieżce. A co do pojedynku Iroha z tym duchem, to stawiam, że pewnie duch bał się przegranej. Tysiąc lat stagnacji przeciwko geniuszowi i sercu, to sprawa oczywista.

Na posterunku
Jako ojciec walczył z odruchem, żeby zapobiegawczo ukręcić potencjalnemu adoratorowi córki łeb. To byłaby przesada, tym bardziej, że koło Kohaku kręcili się i inni chłopcy. Tych przynajmniej zdążył poznać, a w przeciwieństwie do Hidekiego NA PEWNO NIE mieli teczek w kartotece posterunku.
- A Herlam? Basu i Kyoshi? - zagadnął. W przeciwieństwie do wielu rodziców wiedział z tym zadaje się jego córka. No przynajmniej do niedawna... Zanim Lan Chi zabrała ją z domu. Nachylił się do Migmara żeby do niego syknąć: - Weź mi jej nie zachęcaj...

I bez tego miał jeszcze sprawy do ogarnięcia. Zaczął przeszukiwać szuflady biurka kiedy spostrzegł , że wtula się w niego jakiś dziwny zwierzak. Złapał rogalikopodobne coś za karki i odłożył na blat biurka. Wyjaśnienie Fuyumi wymogło na nim nowych wyjaśnień:
- To jest Fuyumi, córka aspirant Hasis. Fuyumi to nowa zgraja posterunku- stażysta Migmar i posterunkowa Enkh. A o tym zwierzaku to gadałaś z mamą, Fuyu?
-Tato czego szukasz?
-spytał Rin.
- Awaryjnej paczki ciastek.
-Zajadanie stresu jest niezdrowe.
- wtrąciła Kohaku.
- To nie dla mnie. I mam nadzieję, że jej nie wyjedliście... Szukam Wanga. Wiecie może gdzie jest Wang? Mam do niego sprawę...
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 27-04-2021 o 21:00.
Guren jest offline