Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2021, 07:14   #65
Rot
 
Rot's Avatar
 
Reputacja: 1 Rot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputację
Czarny wilk widząc że na gadanie ludziom się zbiera. Postanowił wziąć udział w dyskucie. Grzbiet wygiął i magicznie wilcza sierść z niego opadła. Kości przemieńcowi zatańczyły pod skórą na podobieństwo szkieletu człowieka się kształtując. W końcu wilcze kły spłaszczyły się w ludzką szczękę się układając.

Takie oto bluźnierstwo dokonał Kotowski nic sobie ze światła luny nie robiąc i bez problemu ludzką postać przybierając.

Sapnął po pokazie wyraźnie już zmęczony i posadził gołą rzyć na trawie. Jakby nic tu nie zaszło począł mówić.

-Ja żem zawsze szacunek miał do boginek i innych prastarych stworzeń. Sam wilkiem w części jestem, więc tradycje szanuję. Przyrzec ci wiedźmo mogę, że kiedy nad sobą panuje nic złego starszych braci z mojej strony spotkać nie może.

Przeniósł wzrok na wąpierza.

-Dobrze mości panie to teraz przejdźmy do meritum, co by czystość w przekazie zachować. Nic o tym że nie wolno się przemieniać ustalone nie było. To imać w głowie se wykoncypował a powiedziane to nie zostało. Ja żem zaklęcie rzucił zgadza się przeto. Ale głównie po to by zament wprowadzić i pościg zmylić. No ale z moich planów nici wyszły koń porwany zaklęciem się spłoszył. Próbowałem potem kobyłe zawrócić w pierwszy sposób co mi do głowy przyszedł. Jednak ślad jej zgubiłem przykryty smrodem anioła. Tfu. - Kociebor splunął zniesmaczony.

-Proponowałbym na przyszłość więcej z sobą rozmawiać, ale jak mości pan już decyzję podjął że generalnie lepszy jest od reszty towarzystwa to ja mu tego z głowy wybijać nie będę. Krzyżyk na drogę. - warknął Kociebor.

Spojrzał na starą babę.
-Jest tu miejsce gdzie bezpiecznie zasnąć można? Zaraz świta a ja rad bym odpocząć przed następną nocą bo trudne zadanie nas wszystkich czeka.
 

Ostatnio edytowane przez Rot : 28-04-2021 o 07:20.
Rot jest offline