Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2007, 21:00   #81
Kolmyr
 
Kolmyr's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetny
Ktoś wszedł na korytarz. Zaciekawiony Francisco wyjrzał aby sprawdzić kim była ta osoba. Piękna młodziutka złotowłosa dziewczyna pojawiła się nie wiadomo skąd. Na twarzy złodziejaszka pojawił się uśmiech.

"Odkąd przyjąłem to zadanie otaczają mnie same piękne kobiety..."

- Cieszy mnie iz czujecie sie juz lepiej. Jestem Minionett Rodrigo, a miejsce w ktorym sie obecnie znajdujecie to klasztor mniszek wielbiacych jedynego pana swymi modlami i zyciem w milczeniu. Moj dom znajduje sie nieopodal tego miejsca. Wasze pokoje sa juz tam przygotowane.

Podszedł do kobiety i ucałował jej dłoń.

-Byłoby zaszczytem dla nas być goszczonym przez Panią ale obawiam się że nadużylibyśmy tym samym Pani gościnności... Chciałbym też spytać jak się tu znaleźliśmy i gdzie dokładnie lezy ów klasztor...-powiedział szarmanckim głosem.

Był aż nazbyt grzeczny mimo iż w głębi duszy korciło go by zaciągnąć tą dziewczynę do łóżka i zbałamucić. Cóż czas pokaże na razie musiał uzyskać choć kilka podstawowych informacji.
 
__________________
To była dłuuuga przerwa... przepraszam wszystkich i ogłaszam oficjalnie... wróciłem !!!
Kolmyr jest offline