Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2021, 13:36   #53
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
JULIA NORTH do: CHAT GRUPOWY

Fuuujka! Chyba bym zwymiotowała, jakbym miała wziąć do ust ciało bratniej istoty... 🤢 Trzymaj się tam Charlie! 🤗 I nie zapomnij przeprosić duszy tego biednego zwierzątka Ja chyba skoczę później pod Walmart. Może wyrzucili jakieś sałatki po terminie?
Cytat:
JULIA NORTH do: CHAT GRUPOWY

Wiem Charlie, chodziło mi o to, że przeprowadzka do wujostwa mimo wszystko bardzo negatywnie wpłynęła na CJ'a Podobno źle go traktują i są bardzo surowi... Być może przez to wyrobiło się u niego zaburzenie eksplozywne przerywane?
Wysłano: 14:27

Cytat:
JULIA NORTH do: CHARLIE BARNES
Mogę Cię poduczyć w jodze, jak zechcesz Błagam, alkoholu już więcej nie tykaj! Al-kohool to demon niewiele słabszy od bożka Mammona. Odrzuć tę truciznę. Są naturalne sposoby na uspokojenie A co do książek, to spoko Podrzucę parę pozycji

Cytat:
JULIA NORTH do: CHAT GRUPOWY

Cholera, przepraszam Charlie, ale grubo mylisz się co do Grogginsa Tak jak wszyscy! To typowy manipulant. Dlaczego nikt nie potrafi zobaczyć, jaki jest fałszywy? Do tego nie trzeba otwartej na szeroko adźny. Wystarczy zobaczyć, jak podstępnie się uśmiecha i nadużywa pięknych słówek. Lizus i cwaniak. Koleś co musi mieć wszystko, wychowano go w tym duchu. Pewnie nie mógł znieść, że Alice go porzuciła 😡 Taki to już typ, postkolonialne geny, musi zagarniać wszystko siłą, bo ma możliwości 😡 Pewnie pod łóżkiem ma "Atlas Urojony" Ayn Rand...
Wysłano: 14:28

Cytat:
JULIA NORTH do: CHAT GRUPOWY

Ale Bria to też dobry trop. Zwłaszcza po tym, co ostatnio usłyszałam. Może oboje maczali w tym palce Nie wiem jakim cudem Ryanek z nią nie wytrzymał, astrologicznie są dla siebie wręcz stworzeni. Do tego mają tak samo żałosne wyniki w skali Bovisa i Hawkinsa... totalnie zdegenerowane jednostki. Powinniśmy skupić się przede wszystkim na tej dwójce. Choć sprawdzę każdy możliwy trop, nie bójcie się podsuwać innych wniosków.
Wysłano: 14:30

Cytat:
JULIA NORTH do: CHAT GRUPOWY

Oj Jack. Matka Teresa akurat była agentem chorej organizacji, mającej na celu zabić wszelką duchowość. Do tego skoligacona była z republikańskimi kapitalistami i prawicowymi dyktatorami. Proszę, nie porównuj więcej Alice do tej złej kobiety... W każdym razie wierzę Ci, tylko mi smutno z tego powodu Zwłaszcza że wygląda na to, że Dakota też o tym wiedziała... Nie lubię tajemnic w... przyjaźni...
Wysłano: 14:33

Cytat:
JULIA NORTH do: CHAT GRUPOWY

Nie obwiniaj się Jackie, jesteś zajebistym bratem! 🤗 Wyślę Ci screen z zaznaczonymi lokacjami w Google Earth A co do pieska to świetny pomysł! ❤️ Myślę, że mogłabym ogarnąć takiego jednego słitaśnego ❤️ basseta ze schroniska, gdzie jestem na wolontariacie. Podobno mają one dobry węch.
Wysłano: 14:35

Cytat:
JULIA NORTH do: CHAT GRUPOWY

Coś pamiętam Dakota. Niestety moja mama była wtedy chora i nie mogłam jej zostawić Kurde, chyba milczała, bo nie chciała mi wtedy dokładać zmartwień Ale źle postąpiła. Jest dla mnie niezwykle ważna i wolę mieć więcej problemów, niż pozwolić jej dusić w sobie problemy. Nie powinna mnie tak chronić...
Cytat:
JULIA NORTH do: CHAT GRUPOWY

Każdy popełnia błędy Jack. Skupmy się teraz na jej znalezieniu, a nie doszukiwaniu w sobie win. Jestem pewien, że Alice Ci wybaczyła. Znajdźmy ją wreszcie. Napisałam właśnie do siostrzenicy belfra, może będzie wiedziała, co porabiał w noc zaginięcia Alice. To, że ma alibi, wcale nie musi czynić go niewinnym.
Wysłano: 14:37
 

Ostatnio edytowane przez Alex Tyler : 28-04-2021 o 13:41.
Alex Tyler jest offline