Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2007, 21:13   #114
obce
 
obce's Avatar
 
Reputacja: 1 obce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Manji
Bo to jak będziecie się zachowywac w stosunku do Skorpiona jest wiadome (choc nie takie do końca ), dlatego właśnie wybrałem ten klan. Już grałem z graczami bardzo zniechęconymi do tego klanu. Przyznam, że grało mi się wyśmienicie
Powiem szczerze - dziwiÄ™ ci siÄ™.
Jest to jedna z dziwniejszych motywacji wyboru i wyprofilowania postaci, z jaką się spotkałam. Bo tak naprawdę nie wybierasz postaci ze względu na siebie, ale ze względu na innych - licząc, że jej nie będą lubić, nie będą jej ufać. Podajesz to jako powód swojej dobrej zabawy poprzednim razem. Czyli bierzesz postać, która z założenia samodzielnie funkcjonować nie może, bo definiowana jest w dużym [o ile nie całkowicie] stopniu przez reakcje względem niej innych postaci.
Nie o to chodzi, że nie podoba mi się koncept outsidera i jednostki przez społeczeństwo odrobinę odrzuconej - każdy pewnie przynajmniej raz grał podobną postacią i czerpał z tego przyjemność. Ale w takim ujęciu...
Więc się dziwię, ale nie krytykuję. To twoja postać i twoja sprawa.
A ja siÄ…dÄ™ sobie w kÄ…cie i podziwiÄ™ siÄ™ jeszcze przez chwilÄ™.

A jeśli chcesz o tym porozmawiasz, to serdecznie zapraszam pana Skorpiona na PW-ową kozetkę, doktor Obce

obce
 
obce jest offline