Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2021, 11:54   #101
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jack Briarwood do: CZAT GRUPOWY

Charr miotasz się jak to gówno w przeręblu nie każdy wygląda jak kurewski model i ma talent żeby być Romeo... Ja kurwa zasługuje żeby pójść do paki bo nie pomogłem siostrze gdy mnie potrzebowała to wszystko moja wina więc mogę równie dobrze pójść siedzieć za co innego...

Bo nawet jakbym nic nie zrobił to jaka przyszłość mnie czeka jakieś łowca głów z uniwerka ? Nawet jeżeli to waga piórkowa nie jest popularna i co ja miałbym studiować ? Za głupi jestem na takie tematy bycie trenerem ? Za słaby jestem na Profeskę więc mogę przynajmniej pokazać śmieciowi gdzie jego miejsce.

A Alice ? Biedna Ali zawsze jej mówiłem że jest za dobra dla własnego dobra tak samo jak North jak za mocno chce się wszystkim pomagać to w końcu znajdą się potwory które cię wykorzystają i zniszczą

Nie ochroniłem jej to chociaż pomszczę
Godzina 12:56
 
Brilchan jest teraz online