Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2021, 12:03   #102
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Cytat:
CHARLIE BARNES do: CZAT GRUPOWY

Jack, ogarnij się. To, że nie wiesz, co robić ze swoim życiem nie oznacza, że musisz je zmarnować. Tutaj mógłbyś akurat trochę posłuchać Julii, bo myślę, że mogłaby ci pomóc zmienić nastawienie. Gdybys tylko chciał. Nie wiesz, czy aby na pewno CJ coś zrobił złego. Jeśli mu nakopiesz bez wiedzy to w sumie będziesz równie zły co on. Bo on sam nie zrobił nic innego. Też na kogoś napadł. Chcesz być takim CJem? Ogarnij się i pomyśl. Możesz mieć dużo gorsze życie od tego które teraz masz.

Dakota, rozumiem że zapraszasz na obiady tylko siedzących spokojnie w domu, natomiast tym, którzy zapierdalają z deskami cały dzień to już jedzenie się nie należy? XD Wczoraj zwymiotowałem po kuchni ojca, miej litość i mnie tez zaproś :<
Wysłano: 13:05
 
Ombrose jest offline