Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2021, 14:56   #109
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Cytat:
EVAN HOLWELL do: JACK BRIADWOOD
Sam już nie wiem Jackie…Charlie ma trochę racji. Wiem, że spokojnie wpierdoliłbyś CJowi, ale jeśli gliny go obserwują i jest podejrzany, możemy się władować w poważne kłopoty. Dobra, z tobą mogę być szczery, bo ty też jesteś. Trochę się go boję. Jak się okaże że jest niewinny będzie się na mnie mścił. Ty się obronisz, ja tak kurwa średnio. Ale jeśli coś zrobił Alice, to ja ci przysięgam, znajdę sposób, żeby go zajebać i żaden z nas nie trafi za to do więzienia

.
Wysłano: 15:52


Cytat:
EVAN HOLWELL do: JACK BRIARWOOD
Chciałbym, żeby ten zjeb zniknął z tego miasta, bo jak Alice wróci spróbuję powiedzieć jej co czuję i nie chciałbym, żeby kręcił się wtedy w pobliżu. Wiem, że jeżdżę na wózku, ale laskom to chyba nie przeszkadza, przynajmniej nie wszystkim. Dla jaj założyłem konto na tinderze, wrzuciłem foty z nowym lookiem i masakra stary co się dzieje, babki są jakieś nienormalne, jedna chciała tu lecieć z LA…
Wiem, że wygląd to nie wszystko, ale chyba nadajemy z twoją siostrą na tych samych falach. Chciałbym myśleć, że nie widzi we mnie tylko kaleki. Jak myślisz Jackie? Alice mówi coś na mój temat czasami? No wiesz, że jej się podobam, czy coś…
Wysłano: 15:58
 

Ostatnio edytowane przez Arthur Fleck : 29-04-2021 o 15:00.
Arthur Fleck jest offline