Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2021, 15:09   #110
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
JACK BRIADWOOD do EVAN HOLWELL:

Cytat:
Tak szczerze ? Nie mam zielonego pojęcia nigdy z Ali nie rozmawialiśmy o związkach ani sprawach sercowych czy takich tam więc ci nie jestem wstanie w tym temacie pomóc bo zupełnie nie wiem jaki ma typ.

Co do tych lasek to różni ludzie mają różne fetysze nie mi to oceniać tak jak ci napisałem jak dla mnie pasowalibyście do siebie z siorą moim zdaniem ale ja tu mam gówno do gadania. Wbrew temu co sądzi sobie taka Julia nie jestem kurwa strażnikiem dziewicztwa i czystości siostry jeżeli mnie nie poprosi to się nie wpierdalam w jej życie.

Co do CJa to bardziej mi chodziło o to żeby go nastraszyć żeby się od ciebie odpierdolił nie zrobiłbym mu nic trwałego ale wiedziałby że jeżeli choćby spojrzał na ciebie krzywo to połamię mu ręce i nogi.

Wiem że to brzmi w chuj psychopatyczine ale jak szczerość to szczerość stary: Chcę się kurwa na kimś wyżyć a ta historia co ty i Dakota o nim mówicie to dobry powód żeby go nastraszyć. Zawsze to jakieś trop nawet jak się okażę że nic nie zrobił Ali to przynajmniej będzie się trzymać od ciebie z daleka

Jak chcesz to mogę sam na niego iść nie połamie go może na chwilę mu wybije staw z panewki ? Potem mógłbym mu z powrotem wbić ale boli jak cholera i wiedziałby żeby cię nie ruszać

Co ty na to ?
godzina 16:30
 
Brilchan jest offline