Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2021, 15:31   #111
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Cytat:
EVAN HOLWELL do: JACK BRIADWOOD
Kurwa, nic nie rób sam Jack. Wiem, że chcesz tylko nastraszyć, ale kolesia obserwują gliny, jak się zaczniecie szarpać, to zaraz się zlecą i cię zgarną, kapujesz? Wiem, że cię nosi, wpadnij wieczorem. Dobrze się prowadzisz to nie namawiam na skręta, ale możemy ponapierdalać w Battlefielda, przekimasz się w porządnym łóżku, starzy nie będą mieli nic przeciwko. Dobrze, żebyś nie był teraz sam.
Wysłano: 16:32

Cytat:
EVAN HOLWELL do: DAKOTA TRAVIS
Dzięki za obiad, zajebisty indyczek. I za i spacer też dzięki, tego mi właśnie było trzeba i wiem już dlaczego Alice tak cię ceni. Chciałbym mieć kiedyś takiego przyjaciela, serio D. Masz fajnych starych, ale faktycznie zadają za dużo pytań. Twój staruszek myślał chyba, że jesteśmy parą. To by było straszne nie? Tak średnio pasujemy charakterami. Jak wrócisz to go uspokój, że nie będzie miał zięcia na wózku bo jeszcze ci zejdzie na zawał i będzie na mnie.
Wysłano: 16:35

Cytat:
EVAN HOLWELL do: DAKOTA TRAVIS
Jeszcze jedno. Polubiłem tego twego pchlarza, choć mi próbował się odlać na wózek. Zastanawiam się czy nie przygarnąć sobie zwierzaka. Wszyscy zajmują się mną więc może ja dla odmiany zająłbym się kimś kto mnie potrzebuje. Pomogłabyś w temacie? Miałbym czym zająć myśli, bo naprawdę im dłużej nie ma żadnych wiadomości o Alice, tym gorzej ze mną.
Wysłano: 16:40
 

Ostatnio edytowane przez Arthur Fleck : 29-04-2021 o 15:44.
Arthur Fleck jest offline