Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2021, 15:34   #112
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
JULIA NORTH do: EVAN HOLWELL

Nwm o co Ci chodzi. I jakoś wam nie wierzę. Wiesz, że ja też jestem "dziwadłem"? To dlatego przestałeś się ze mną zadawać? Po prostu nie lubisz "dziwadeł"?! To by wiele wyjaśniało...
Wysłane: 15:55

Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

Hej. Udało mi się ogarnąć rowerek i podjechałam na posterunek. Nadal nic nie mają odnośnie Alice. Przy okazji poczęstowałam panów policjantów moimi wegańskimi ciasteczkami cynamonowymi Bardzo im smakowały Tak, może i są agentami Babilonu, ale to w sumie spoksik ludzie, nasi sąsiedzi. To nie do końca ich wina, że muszą służyć systemowi, by przeżyć. W każdym razie podpytałam ich delikatnie o CJ'a i wychodzi na to, że rzeczywiście był notowany. Sorki Dakota, ale wolałam się upewnić u źródła. Dowiedziałam się też, że ten chłopak, którego pobił, wcześniej się nad nim psychicznie znęcał w szkole. Tak, nie usprawiedliwia to całkiem jego zachowania, ale w takim wypadku to, co zrobił, wydaje się odrobinkę bardziej zrozumiałe. W końcu jego skryta miłość wybrała najgorszego wroga. Bądź co bądź wypuścili go po 24 godzinach, bo tylko na tyle mogli go zatrzymać bez aktu oskarżenia. A prokurator stwierdził, że na razie nie ma ku temu dość dowodów. Nie wolno mu tylko opuszczać miasta.
Wysłane: 16:25

Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

Potem pojechałam na peryferia Silent Falls i zapukałam do wujostwa CJ'a. Liczyłam, że go tam znajdę. Heh, drzwi uchyliła skromnie jego ciotka. Wydawała się odrobinę... jakby to rzec... dziwna? Nieco ostrożna i jakby wystraszona. Miała bladą twarz o zmęczonym wyrazie i nieco rozbiegane oczy. Jednak po krótkim zastanowieniu odpowiedziała mi, że jej bratanek gdzieś poszedł. Nie brzmiało to jednak zbyt przekonująco. Mogła kłamać
Wysłane: 16:27

Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

A poza tym, to miłego pobytu u Trav kochani. Ja nie mam ochoty na socjalizację, Charlie miał rację, że za mało robię, by pomóc naszej przyjaciółce. Dlatego zabiorę na spacer Gremlina (tego basseta ze schroniska, pieska, o którym wspominałam) i dam mu powąchać rękawiczki Ali. Porozglądamy się po Parku Stanowym Kalisto Rivers, może na coś trafimy? W każdym razie: papatki i do napisania!
Wysłane: 16:35
 
Alex Tyler jest offline