Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2021, 15:43   #113
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
DAKOTA TRAVIS do CZAT GRUPOWY
Jak po obiadku, pesymisty?
Matka dupe truje kiedy znowu wpadną moi przyjaciele
Wysłano: 16:38

Cytat:
DAKOTA TRAVIS do EVAN HOLWELL
Cieszę się że ci lepiej.

Ładny chłopczyk z ciebie, to i zainteresowani wyglądasz porządnie, a oni, cóż... Chcieliby kogoś, kto mnie "zmieni" . Mówili, że Alice ma na mnie dobry wpływ. Pewnie myślą, że Ty też. Nie lubią mojego stylu, tego jaka jestem. Woleliby ciebie

Juz matka mi ćwierka kiedy znowu przyjdziesz masz załatwione obiadki na wieczność. Dziękuj swojej ślicznej buźce i drogiej furze choć ja preferuje faceta z motocyklem. Tez masz dwa kółka ale nie wiem czy mnie tak przewieziesz romantycznie.

Za psa sorki. To tylko pies, nie powiem mu gdzie ma sikać. Jak chcesz zwierzaka to może gada? Jaszczurke? Boże, kocham jaszczurki <3 Alice zawsze się śmiała, że gad z gadem się dogada. Heh.

Czasem zastanawiam się czy gdybyśmy wiedzieli więcej to to by coś zmieniło... Czy wiedza nt Alice wgl nam pomoże

Wysłano: 16:45
 
__________________
Discord podany w profilu

Ostatnio edytowane przez Nami : 29-04-2021 o 15:46.
Nami jest offline