Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2021, 16:27   #116
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Cytat:
EVAN HOLWELL do: JULIA NORTH
Co mam ci napisać Julia. No nie dogadujemy się od dawna i chyba nie dogadamy. Ja próbowałem. Nie stawiaj się na równi z takimi kolesiami jak CJ Wallece. Ty jesteś dziwna a on popierdolony. Ty nie skrzywdziłabyś nigdy Alice a on tak

.
Wysłano: 17:01

Cytat:
EVAN HOLWELL do: DAKOTA TRAVIS
Może i wyglądam porządnie, ale czy jestem taki porządny to nie wiem. Twój styl to nie moja bajka, ale doskonale podkreśla twoją osobowość Travis. Kusi mnie żeby cię naprostować w zamian za obiadki twojej mamy, ale jednak nie, nie zmieniaj się. I nigdy nie wątp w Szerszenia, podrasowany elektryczny silniczek i będziesz błagać, żebym zwolnił.

Jaszczurka…hmm. Może na początek wystarczy. Nie zerwie się ze smyczy i nie będą musiał za nią biegać :P
Wysłano: 17:06

Cytat:
EVAN HOLWELL do: JACK BRIADWOOD
Świetnie Jackie, zadzwonię do mojego ziomka żeby skombinował zielsko. Zasłużyłeś, żeby odetchnąć i odpocząć stary. Będzie dobrze, Alice żyje, nie pisz, że jest inaczej, proszę
Wysłano: 17:20

Cytat:
EVAN HOLWELL do: CZAT GRUPOWY
Żeby była jasność, nie miałem nic wcześniej do CJa, ignorowałem typa i nigdy mu nie dokuczałem. Nie jestem szkolnym prześladowcą ani teraz ani przed wypadkiem. O istnieniu tego zjeba ledwo wiedziałem, dopóki nie dopadł mnie na podjeździe. Gdyby koleś był normalny, gdyby mu zależało na Alice to by teraz tu pisał i próbował z nami jej szukać. Ale on chce Alice tylko dla siebie i nie zamierza z nią nikim dzielić. I jak nad kimś takim można się litować? Sorry, ja nie potrafię, niech spierdala.
Wysłano: 17:27
 
Arthur Fleck jest offline