Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2021, 18:49   #695
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Migmar zaczerwienił się słysząc uwagę chłopca - Hej no! Ja umiem słuchać masz racje że jestem wygadany ale umiem słuchać- Ale nie przejmował się tym długo bo był zbyt zajęty zachwycaniem się zwierzakiem
- Hej oficerze Lagoon ? Czy oficer Lagoon chce iść do mnie na rączki ? Chcesz na rączki?- Pytał się z uśmiechem.

Reakcja na efekty przesłuchania

- O kurczę to lepsze niż teatr z bursztynowej wyspy. Dobra ma ktoś adres tej służącej ? Chyba przesłuchiwaliśmy ją w szpitalu ? Jedźmy to sprawdzić!

- Czy ktoś mógłby dla nas sprawdzić adres zameldowania tej kobiety ? Mogła nas okłamać. Nawet jak małego nie ma na miejscu to mogą być tam jakieś ślady albo świadkowie tego gdzie go mogła ukryć- Poprosił bo nie wiedział do kogo trzeba z tym pójść.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 29-04-2021 o 18:56.
Brilchan jest offline