Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2021, 21:43   #118
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
DAKOTA TRAVIS do CHARLIE BARNES
Pamiętasz jak kiedyś leżałam w szpitalu, bo koncertowo zjebałam się z huśtawki? Próbowaliśmy we trójkę wyskakiwać kto wyżej, oczywiście musiałam wygrać i wygrałam... Pobyt na oddziale dziecięcym.

Było mi wtedy strasznie smutno, że nie mogę się z wami bawić. Bylam sama całe noce, większość dnia. Nie mogłam się doczekać, kiedy mnie odwiedzicie z Alice.

Czuje się teraz podobnie. I czekam na nią, aż wróci. Choć wtedy przynajmniej nikt nie winił mnie o coś. Nawet jeśli ten konkurs na skok to był mój głupi pomysł. Ale wtedy ten pomysł zranił tylko i wyłącznie mnie. Teraz skrzywdził Alice.

Nie wiem czemu nie było jej w domu. A może ona dalej tam jest jednak? Nie wiem jakimi sposobami dowiedzieć się prawdy. Jak ją znaleźć. Nic nie wiem. Chciałabym być taka błyskotliwa i zabawna cały czas. Może to wkurzające, ale chyba też pomagało. Choć trochę.

Teraz nie wiem. Leżę w łóżku i przez okno widzę jej okno... zwykle by tam była. Od kilku dni jest tam ciemno, zimni i pusto. Zupełnie jak we mnie. Wolałabym żeby to mnie trafiło a nie ją. Ali nie zasłużyła, aby nie móc tutaj być.

Wysłano: 22:45
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline