Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2021, 22:10   #119
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Cytat:
EVAN HOLWELL do: DAKOTA TRAVIS
Dakota, oczywiście że jesteś księżniczką a nie żadnym smokiem, co ty piszesz…Gdybyś to ty zaginęła, myślisz, że bym się nie martwił? Że bym cię nie szukał? Wiadomo, że więcej czasu spędzam z Alice niż z tobą, ale ty też jesteś mi bliska. Wiesz, że ja po wypadku nie miałem żadnych przyjaciół, że właściwie z wami trzymam na doczepkę bo moi zajebiści kumple nagle zaczęli mnie unikać. Gdyby nie Alice nigdy bym nie poznał Charliego, Jacka. Ciebie. Nigdy tak cię nie nazwałem, ale jesteś moją przyjaciółką. To duma i zaszczyt znać kogoś takiego jak ty!
Wysłano: 22:46

Cytat:
EVAN HOLWELL do: DAKOTA TRAVIS
Ja z tymi kanapkami brałem się na sposób i robiłem więcej…A i tak mi je zabierała. Tyle, że te kanapki robiła moja wybitnie nieutalentowana kulinarnie matka, więc nie wiem komu bardziej współczuć, sobie czy tym bezdomnym :/
Ja staram się trzymać, szukać jakichś zajęć. Wczoraj się spaliłem, dzisiaj wymyśliłem, że adoptuję psa. Jeszcze Jack mi czasem pisze takie rzeczy, że potem nie mogę przestać myśleć…No i Julia i jej insynuacje na mój temat. Próbowałem jakoś się dogadać, ale to co ona pisze mnie rani. Charlie twierdzi, ze nie robi tego specjalnie, ale ja wiem, że tak. Jak napisała, że pomagam Alice bo wysyłam jakąś pozytywną energię zamiast jej szukać znowu poczułem jak kupa gówna na dwóch kółkach. I gdyby nie ten obiad u ciebie, a potem spacer to bym pewnie chodził struty cały dzień. Staram się prostować Jacka, zaprosiłem go do siebie na noc ponaparzać w Battlefielda, bo widzę, że z nas wszystkich on chyba najgorzej sobie radzi, więc próbuję być silny też dla niego. Ale jak już mnie dopada myśl, że to prawie piąty dzień, to serio, mam ochotę się położyć, zasnąć i poczekać aż to się wreszcie skończy. Czuję, że ty z nas wszystkich jesteś teraz mi najbliższa i dzięki tobie jakoś to wytrzymuję. Nigdy się nie spodziewałem, że w tylu sprawach będziemy się zgadzać, że poprzesz mnie gdy zacząłem wątek zjeba Wallace’a. To wiele dla mnie znaczy i pamiętaj, że na mnie ty też możesz liczyć D.
Wysłano: 22:50

Cytat:
EVAN HOLWELL do: DAKOTA TRAVIS
Dobra, sorry musze to napisać. Czasem wysyłasz takie smsy, że mam wrażenie jakbym ci się podobał. Jeśli to prawda, muszę być z tobą szczery. Zakochałem się w Alice. I kiedy piszę, że to mi najbardziej zależy żeby ją znaleźć, to jest prawda. Proszę, nie bierz tego do siebie. Podobasz mi się jako dziewczyna i masz świetny charakter. Pozostańmy po prostu przyjaciółmi. O ile dalej tego chcesz. Potrzebuję cię D. I mam nadzieję, że ty potrzebujesz mnie.
Wysłano: 22:56

Cytat:
EVAN HOLWELL do: DAKOTA TRAVIS
W sumie to sam już nie wiem co myśleć…ten obiad, spacer…jestem trochę dzisiaj skołowany D. Chcę, żebyś wiedziała, że myślę o tobie i chętnie jeszcze wpadnę kiedyś do was na obiad. Dobranoc.
Wysłano: 23:06
 
Arthur Fleck jest offline