Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2021, 06:59   #126
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Cytat:
CHARLIE BARNES do GRUPOWY CZAT

Dopiero wczoraj? W sensie drugiego dnia? Wiesz, zazwyczaj ludzie wysyłają innym wiadomości telefonem. Ogarniasz? Telefonem. Jeden trzymasz w dłoniach, o ile one również nie są sparaliżowane. I tak szybko pomyślałem o tej skrytce. Zresztą nie sądzę, żeby Alice zostawiła te pieniądze dla mnie. Nie mam pojęcia, jak długo już mogły tam być.
Cytat:
CHARLIE BARNES do GRUPOWY CZAT

Wkurwia mnie, że czepiłeś się Julii, że zarzuciła ci kłamstwo. Po czym sam czepiłeś się w taki sam sposób mnie. Jesteś hipokrytą, Evan. Nie dziw się, że ludzie mają ochotę ci wpierdolić i oblać benzyną, bo coś jest jednak na rzeczy. Coś jest z tobą nie tak.
Cytat:
CHARLIE BARNES do GRUPOWY CZAT

Może twoja prosta głowa nie jest w stanie zrozumieć prostej metafory, więc napiszę wprost: było w chuj strasznie. Nie żeby ta informacja miała dla ciebie jakieś znaczenie, bo do Kalisto i tak wózkiem nie zajedziesz :<
Wysłano: 08:01
 
Ombrose jest offline