Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2021, 08:54   #128
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Cytat:
CHARLIE BARNES do: EVAN HOLWELL

Ty widzisz we mnie dużo melodramatu i teatru, a ja w tobie złości, żalu i kwasoty. To, że jesteś kaleką nie daje ci prawa do zatruwania życia ludziom, którzy mieli nieco więcej życiowego szczęścia. Teraz jeszcze przy tobie jesteśmy, ale jak tak dalej będziesz wkurwiał wszystkich naokoło, to zostaniesz kompletnie sam. Jeśli zrazisz do siebie wszystkich, to tylko ty na tym stracisz. Ale to nie jest moja sprawa. Po prostu piszę dla twojego dobra, bo najwyraźniej sam nie wiesz, jak się zachowywać.
Cytat:
CHARLIE BARNES do: EVAN HOLWELL

Racja, że pojawiłem się z dziwną synchronizacją. I to prawda, że Alice ciężko było odmówić. To była w końcu Alice. Ale niby co takiego próbuję ukryć? Myślisz, że trzymam ją schowaną w Sacramento? Ja pierdolę, ogarnij się chłopie. Wczoraj chciałem łączyć ciebie i Julię, być słodkim łącznikiem i plastrem na kłopoty w naszej grupie. Jednak twój ból dupy jest stanowczo zbyt duży, aby mogła na niego pomóc jakakolwiek maść. Szkoda, że nie sparaliżowało ci również czucia, może byłoby ci lżej.
Wysłano: 09:55
 
Ombrose jest offline