Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2021, 11:02   #131
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Cytat:
EVAN HOLWELL do CZAT GRUPOWY

Ten trup to moja wina Jackie…sorry, nie myślałem, że w to uwierzysz. Alice mi napisała, że się pokłóciliście o starego i znów ją wkurzyłeś. Wiedziałem, że jesteś wkręcony w takie gangsterskie klimaty więc jej podsunąłem pomysł, żeby ci zrobiła na złość i sprzedała lipną historyjkę. Nie wiedziałem, że mnie posłucha, bo to nie w jej stylu. Widzę, że jesteś trochę dzisiaj zakręcony. A mówiłem, że to mocny stuff i masz się tak szybko nie zaciągać, błąd nowicjusza, zdarza się. Ogarnij sobie jakieś porządne żarcie, bo uciekłeś rano i nie zjadłeś śniadania. I dzięki za dotrzymanie towarzystwa, fajnie się razem kopało dupska naziolom, kurierem już mi idzie nowy Call of Duty.
Wysłano: 12:04

Cytat:
EVAN HOLWEEL do: CHARLIE BARNES

Później ci odpowiem na twoje lamenty Barnes, najpierw musze ogarnąć Jacka. Fakt, twoja historia przy jego to niemal reportaż literacki, ale tak jak pisałem na grupowym, to moja wina, jego łatwo jest wkręcić w takie rzeczy.
Wysłano: 12:13
 

Ostatnio edytowane przez Arthur Fleck : 30-04-2021 o 11:11.
Arthur Fleck jest offline