Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2021, 11:50   #133
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jack Briarwood do CHAT GRUPOWY
Kurwa Reefer Madness miało racje nigdy więcej
https://www.youtube.com/watch?v=u1pa4uGue90

Stodoła bo obiecałem wczoraj Dakocie że obczaje stodołę potem zerknę na przystanek kolejowy nawet jeżeli robiła sobie jaja to i tak jest to ostatnie miejsce gdzie ją widziałem a jak miała taką kasę to może faktycznie planowała uciec ?

Kłóciliśmy się bo postanowiłem zadzwonić do opieki społecznej żeby zgarnęli ojca stąd była na mnie wkurzona bo się bałą że trafimy do jakiś koszmarnych biduli jak z horrorów i że ogólnie nam to zniszczy życie i się chciała knurem zajmować bo kocha starego i mu ważyła nalewki ziołowe na księżycówce ja już miałem dośźć tego pieszczenia pijaka przez którego nasza matka się zabiła

Kurwa teraz żałuje gdybym nie był taki uparty tamtej nocy i jej posłuchał zamiast upierć się przy swoim nie wpadłaby w kłopoty a ja się upalam jebaną trawą śpię i popierdalam w głupie gry a powinniem po nocy jej szukać bo pewnie się gdzieś wykrwawia kurwa mać jestem gorszy niż Ojciec! Wiedziała że na niego nie może liczyć ale liczyła na mnie i ja ją zawiodłem!

Na pewno okradła jakąś mafię i chciała uciec z kasą gdzieś do meksyku miała dobre oceny z hiszpańskiego ale złapali ją zanim zdążyła wprowadzić to w życie na pewno ją gdzieś trzymają może jak oddamy kasę to nam ją zwrócą ?
godzina 12:51
 
Brilchan jest offline