Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2021, 12:29   #135
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
JULIA NORTH do: CHARLIE BARNES

Charlie, szkoda, że zabrałeś torbę Ale tak jak Ci wtedy mówiłam. Trzeba ją dzisiaj zanieść na policję. Po pierwsze, Alice raczej nie mogła ich zdobyć legalnie (no, chyba że wygrała jakąś loterię i się nie pochwaliła). Musiała je przed kimś schować, albo znaleźć. Nie mam pojęcia. W każdym razie nam się nie należą takie pieniądze, a policjanci będą wiedzieli co z nimi zrobić. Pracownicy policyjnego laboratorium kryminalistycznego mogą znaleźć tam jakieś istotne ślady i wskazówki. Musimy im je dać. To może pomóc Alice! Za godzinę postaraj się wyrwać z domu i możemy razem pójść ją oddać
Wysłane: 13:26

Cytat:
JULIA NORTH do: CHARLIE BARNES

I Alice tutaj nie ma, niestety, ale mnie nie musisz bronić przed nikim. A zwłaszcza przed Evanem. Daj sobie spokój i nie wkręcaj w to samo zachowanie, które wcześniej krytykowałeś. Jesteś ponad to.
Wysłane: 13:27

Cytat:
JULIA NORTH do: GRUPOWY CZAT

Ja tylko napiszę, że dopóki atmosfera dyskusji nie oczyści się z negatywnej energii, to nie będę się tu udzielać. Przepraszam, ale nie mogę w takiej ciężkiej sytuacji dodatkowo brudzić mojej aury. Wystarczy mi już tych awanti. W każdym razie całuję was moćno, trzymajcie się kochani Szczerze licząc, że się w końcu uspokoicie. I będę mogła do was wrócić, zanim się stęsknię. Baj!
Wysłane: 13:31
 

Ostatnio edytowane przez Alex Tyler : 30-04-2021 o 13:06.
Alex Tyler jest offline