Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2021, 13:28   #137
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
DAKOTA TRAVIS do EVAN HOLWELL
Nie szukałam towarzystwa, Ev. I nie potrzebuję z nikim gadać. Zajebiscie, że czytasz nie swoje konwersacje... Dobrze, że nie masz wózka z samozaczepnymi kołami to mi się po ścianie przez okno nie wpierdolisz do chaty.
Gdyby Alice chciała popełnić samobójstwo to mogłaby skoczyć z poziomu twojego ego. Nieźle ci wyjebało.
Staram się być lepsza. Bo Alice tego by chciała. Ale w sumie, to jej nie ma.

Uważasz się za niezle ciacho, he? Ja nie lubię słodkości. Alice tez nie. Inaczej miałaby inną przyjaciółkę. Wyglądam Ci na barbie?

Wysłano: 14:20

Cytat:
DAKOTA TRAVIS do CZAT GRUPOWY

Chyba wam kurwa się ogrzewanie w nocy zjebało i gazu się nawdychaliscie. Wszyscy. Chyba, że stara do obiadu grzybów nakroila.
.

Cytat:
DAKOTA TRAVIS do CZAT GRUPOWY
Fajne teorie macie, nagroda w konkursie literackim u pani Collins gwarantowana. Hej, Charles, może nawet zagrasz główna rolę!

Cytat:
DAKOTA TRAVIS do CZAT GRUPOWY
Piszecie tak niestworzone rzeczy, że oplulam telefon

Cytat:
DAKOTA TRAVIS do CZAT GRUPOWY
A ty Ev nie nasyłaj ludzi do jamy smoczycy. Ostrzegam - gryzę. Jak masz wyrzuty sumienia to rozgrzej łapy i odpalaj szerszenia.
Cytat:
DAKOTA TRAVIS do CZAT GRUPOWY
Kasa bezsprzecznie na policję. Nic nam ona nie daje poza niejasnościami. Gdyby Alice jej potrzebowała, to już dawno by wzięła. Czemu wiec nie ma Alice a szmal wciąż był? Ktoś widocznie musiał jej pomóc zniknąć. Tak myślę.
Wysłano: 14:30
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline