Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2021, 13:30   #138
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Cytat:
CHARLIE BARNES do: CZAT GRUPOWY

Dobra, sorry Evan. Przegiąłem. Macie rację, zaniosę to na policję. Po prostu bałem się, że wkopię tym Alice. I zaczyna mi się to układać w całość. Ryan jest faktycznie podejrzany. Pamiętacie to, co mówiłem o kolii jego prababki? Może Alice wcale jej nie zgubiła. Może ją po prostu sprzedała i chciała forsy, aby wyjechać z Silent Falls. Jeżeli Groggins dowiedział się, że oszukała jego rodzine na 10k, to mógł się zdenerwować. Pytanie brzmi, czemu Alice tak szybko chciała opuścić miasto. Miała ochotę chyba wyjechać gdziekolwiek, jeśli nie do mnie do Sacramento. Dlatego też szwendała się po stacji kolejowej z Jackiem w noc jej zaginięcia. O ile tak faktycznie było. Przez to wszystko przeziera wielka desperacja. Cholera. Ciekawe czy jej udało się uciec, skoro zostawiła forsę. Może nie miała jak po nią wrócić do Kalisto
Wysłano: 14:32
 
Ombrose jest offline