Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2021, 13:51   #67
Lynx Lynx
 
Lynx Lynx's Avatar
 
Reputacja: 1 Lynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputację
Pan Bimbrowski wrócił do trochę mniej szkaradnej postaci, a w uroczysku zabrał se do ręki swój ostatni bukłak miodku. Przysiadł se na miękkim kamieniu, a miękkim bo mchem porośniętym. Słuchał się i przyglądał temu co tam się działo, a wciąż jednak humor mu dopisywał.

- Na moje wyszło zacnie. Ludzie nastraszeni, chaos zasiany, Wąpierz ukryty i gotów do działania, informacje o Panience pozyskane. Przyznać też musicie, że zabawa była co nie miara.- przerwał przepłukując sobie gardło

- <nad wyraz głośne beknięcie> No to ten co do to ja wszystkich traktuje jednakowo dobrze i sprawiedliwie, a na dowód swych słów powołuje na świadka Osmółka czarta bydlęcego, który miły zapewne będzie przyznać mi racje. Zacnej Pani doradzę przysiąść się i napić czegoś, bo coś Pani blado wygląda, a nic tak koloru i uroku damie nie daje jak zacny łyczek czego dobrego-
zamachał zapraszając gościa, by się dosiadł i jego resztką miodu się poczęstował.

 
Lynx Lynx jest offline